Om oss

Best Global Logistics spesialiserer seg på integrerte operasjoner med lagring og transporttjenester som er komplekse og tidskritiske. BGL har en global dekning gjennom kontorene på flere steder i verden og gjennom et omfattende nettverk av langsiktige og godt kvalifiserte partnere. Vi kan kombinere globale kapasiteter med lokal kunnskap.

Vårt oppdrag

Vårt oppdrag er å sørge for full tillit hos kundene gjennom komplette og pålitelige tjenester med konkurransedyktige priser, uten å gå på bekostning av kvaliteten på tjenestene. Fleksibiliteten gjør at vi kan tilpasse oss miljøet og gjør oss i stand til å forutse kundens behov, raskt og effektivt. De særdeles effektive arbeidsmetodene hos BGL resulterer til slutt i lavere kostnader for kundene.

Vår visjon

Vår visjon er ikke å være den største, men den beste i bransjen. Vi jobber mot kontinuerlig innovasjon og vi tar miljøet og det sosiale fellesskapet seriøst. Vi behandler kunder, agenter og leverandører på samme måte som vi ønsker å bli behandlet selv. Service, klare kommunikasjonslinjer og kundetilfredshet er vår hovedprioritet. Akkurat nå og i fremtiden.

Komplett service

Foruten spedisjonsløsningene, tilbyr vi mange tilleggsløsninger. Vi er en total leverandør av logistikktjenester. Kombinert med fleksibiliteten og holdningen “aldri gi seg før jobben er gjort”, oppdager du raskt at vi letter deg helt for byrdene.

Ekspertkunnskap

Med årelang erfaring og et team som består av kompetente og velutdannede fagfolk, betyr det at ekspertisen ikke bare er anerkjent av ISO og andre klasseselskaper, men viktigst av alt, anerkjent av våre kunder.

Global dekning

Våre tjenester er tilgjengelig internasjonalt. Vårt nettverk av godkjente agenter, gjør det mulig for oss å gi deg de beste prisene og transport 24/7 via luft, over sjø og land. Dine fordeler? Betydelig besparelse av tid, ressurser og penger!

Personlig service

Personlig service betyr at vi vet nøyaktig hva bransjen din trenger og hvordan vi faktisk kan utgjøre en forskjell for virksomheten. Vårt pålitelige team er tilgjengelig døgnet rundt for skreddersydde løsninger og veiledning.

Gardermoen

Best Global Logistics Norway AS

Valhallavegen 6
2060 Gardermoen
Norway

T. +47 6394 7400
E. info@bestgloballogistics.no

Martine Nilsen-Moe

Managing Director martine@bestgloballogistics.noLinkedIn

Vegard Tvedt

Operations Manager vegard@bestgloballogistics.noLinkedIn

Agim Emini

Terminal Manager agim@bestgloballogistics.noLinkedIn

Amsterdam (HQ)

Best Global Logistics Netherlands

Changiweg 14
1437 EP, Rozenburg
The Netherlands

T. +31 20 410 8800
E. info@bestgloballogistics.nl

John Burgstra

Group Directorjohn@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Gabriel Kaya

Finance Directorgabriel@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Cemre Hanli

Sales & Marketing Director cemre@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Ronald Middelburg

Director Rotterdamronald@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rick van Kampen

Managing Directorrick@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Heiko Pleines

Operations Directorheiko@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rotterdam

Best Global Logistics Netherlands

Seattleweg 1
3195 ND, Rotterdam
The Netherlands

T. +31 10 752 2300
E. info@bestgloballogistics.nl

John Burgstra

Group Directorjohn@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Gabriel Kaya

Finance Directorgabriel@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Cemre Hanli

Sales & Marketing Director cemre@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Ronald Middelburg

Director Rotterdamronald@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rick van Kampen

Managing Directorrick@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Heiko Pleines

Operations Directorheiko@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Moss

Best Global Logistics Norway AS

Vanemveien 20
1599, Moss
Norway

T. +47 4000 7944
E. info@bestgloballogistics.no

Stig Sandum

Managing Director stig@bestgloballogistics.noLinkedIn

Victor Skilbred

Commercial Manager -
Project Logistics victor@bestgloballogistics.noLinkedIn

Ellen Harstad

Marine Lead ellen@bestgloballogistics.noLinkedIn

Vidar Olsen

Marine & Project Manager vidar@bestgloballogistics.noLinkedIn

Fredrik Larsen

Wine & Beverage Manager fredrik@bestgloballogistics.noLinkedIn

Morten Dahl

Warehouse Manager morten@bestgloballogistics.noLinkedIn

Dubai

Dubai Office Address

Best Global Logistics UAE B.V – Dubai Branch
Makeen Building – 104
Opp: Emirates Sky Cargo Terminal
P.O. Box 17926
Dubai, UAE


Jebel Ali Office Address

Best Global Logistics Middle East FZE
R/A – 8, AA-03
Free Trading Street
Jebel Ali Free Zone
Dubai, UAE

T. +971 50 657 0877
E. info@bestgloballogistics.ae

Malcolm Antony

Managing Directormalcolm@bestgloballogistics.aeLinkedIn

Singapore

Best Global Logistics (SIN) Pte Ltd

119 Airport Cargo Road
#02-01/02 Changi Cargo Agents Megaplex 1
Singapore 819454

T: +65 6545 1162
E: singapore@bestgloballogistics.sg

Fiona Foong

Managing Director fiona-foong@bestgloballogistics.sg

China

Best Global Logistics (China) Co., Ltd.

B2103, No.388 West Jiangwan Rd.
Capitaland Hongkou Plaza,
Shanghai 200083
China

Tel: +86 21 6677 5266
Email: shanghai@bestgloballogistics.cn

微信图片_20220207200342

James Wang

Managing Director james@bestgloballogistics.cn

img-person-placeholder

Jekky Yu

Business Development Manager jekky@bestgloballogistics.nl