Over ons

BGL is gespecialiseerd in geïntegreerde operaties van opslag en transportdiensten die complex en tijdkritisch zijn. BGL heeft een wereldwijd bereik via haar kantoren op meerdere locaties wereldwijd en via een uitgebreid netwerk van zorgvuldig gekwalificeerde partners. Wij kunnen wereldwijd bereik combineren met lokale kennis.
BGL office NL

Onze missie

Onze missie is het bieden van totale ontzorging aan onze klanten door middel van complete en betrouwbare oplossingen met concurrerende prijzen, zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit. Onze flexibiliteit stelt ons in staat om ons aan te passen aan onze omgeving en stelt ons in staat om snel en effectief te anticiperen op de vraag van de klant. De zeer efficiënte manier van werken van BGL resulteert uiteindelijk in lagere kosten voor onze klanten.

Onze visie

Onze visie is niet om de grootste te worden, maar wel de beste. We streven naar voortdurende innovatie en we nemen onze omgeving en sociale gemeenschap serieus. We behandelen onze klanten, agenten en leveranciers zoals we zelf behandeld willen worden. Service, duidelijke communicatie en klanttevredenheid zijn onze grootste prioriteiten. Nu en in de toekomst.

Complete dienstverlening

Naast onze expeditie-oplossingen bieden wij ook diverse value-added diensten aan. Gecombineerd met onze flexibele en ‘never quit until it’s done’ houding, zult u zich volledig ontzorgd voelen.

Diepgaande kennis

Jarenlange ervaring en een team van competente en goed opgeleide professionals betekent dat onze expertise niet alleen door ISO en andere kwaliteitsauditors wordt erkend, maar vooral ook door onze klanten.

Internationaal bereik

Onze service is internationaal beschikbaar. Ons netwerk van gekwalificeerde agenten stelt ons in staat om u 24/7 de beste tarieven aan te bieden voor luchtvracht, zeevracht en wegvervoer. Uw voordelen? Merkbare besparing van tijd, middelen en geld!

Persoonlijke service

Persoonlijke service betekent dat wij precies weten wat uw branche nodig heeft en hoe we echt een verschil kunnen maken voor uw bedrijf. Ons betrouwbare team is de klok rond beschikbaar voor op maat gemaakte oplossingen en advies.

Amsterdam (HQ)

Best Global Logistics Netherlands

Changiweg 14
1437 EP, Rozenburg
The Netherlands

T. +31 20 410 8800
E. info@bestgloballogistics.nl

John Burgstra

Group Directorjohn@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Gabriel Kaya

Finance Directorgabriel@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Cemre Hanli

General Sales Manager cemre@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Ronald Middelburg

Director Rotterdamronald@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rick van Kampen

Managing Directorrick@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Heiko Pleines

Operations Directorheiko@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rotterdam

Best Global Logistics Netherlands

Seattleweg 1
3195 ND, Rotterdam
The Netherlands

T. +31 10 752 2300
E. info@bestgloballogistics.nl

John Burgstra

Group Directorjohn@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Gabriel Kaya

Finance Directorgabriel@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Cemre Hanli

General Sales Manager cemre@bestgloballogistics.nlLinkedIn

Ronald Middelburg

Director Rotterdamronald@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Rick van Kampen

Managing Directorrick@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Heiko Pleines

Operations Directorheiko@bestgloballogistics.nl LinkedIn

Gardermoen

Best Global Logistics Norway AS

Valhallavegen 6
2060 Gardermoen
Norway

T. +47 6394 7400
E. info@bestgloballogistics.no

Martine Nilsen-Moe

Commercial Director Nordics martine@bestgloballogistics.noLinkedIn

Øyvind F. Taraldlien

Sales Executive oyvind@bestgloballogistics.noLinkedIn

Moss

Best Global Logistics Norway AS

Vanemveien 1
1599, Moss
Norway

T. +47 4000 7944
E. info@bestgloballogistics.no

Stig Sandum

Managing Director stig@bestgloballogistics.noLinkedIn

Victor Skilbred

Commercial Manager -
Project Logistics victor@bestgloballogistics.noLinkedIn

Ellen Harstad

Marine Lead ellen@bestgloballogistics.noLinkedIn

Vidar Olsen

Marine & Project Manager vidar@bestgloballogistics.noLinkedIn

Fredrik Larsen

Wine & Beverage Manager fredrik@bestgloballogistics.noLinkedIn

Morten Dahl

Warehouse Manager morten@bestgloballogistics.noLinkedIn

Dubai UAE

Dubai Office Address

Best Global Logistics UAE B.V – Dubai Branch
Makeen Building – 104
Opp: Emirates Sky Cargo Terminal
P.O. Box 17926
Dubai, UAE


Jebel Ali Office Address

Best Global Logistics Middle East FZE
R/A – 8, AA-03
Free Trading Street
Jebel Ali Free Zone
Dubai, UAE

T. +971 50 657 0877
E. info@bestgloballogistics.ae

Malcolm Antony

Managing Director UAEmalcolm@bestgloballogistics.aeLinkedIn